Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. maj
11:00
Frem Hellebæk
Hørsholm-Usserød IK
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Frem Hellebæk
Tuse IF
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
16:00
Frem Hellebæk
Blistrup SI
Serie 4A - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Frem Hellebæk (1)
Oversidder
U17 Drenge 2 (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
15:00
Frem Hellebæk
Ålholm IF
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Frem Hellebæk
Hornbæk IF
M+32 1 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Frem Hellebæk
Borsholm-Skibstrup IF
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Frem Hellebæk
FIF, Hillerød
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Frem Hellebæk
Roskilde Boldklub (1)
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Frem Hellebæk
BSF
Sjællandsserien Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Frem Hellebæk (2)
Svogerslev BK
U17 Drenge 2 (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Frem Hellebæk
Snekkersten IF
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Frem Hellebæk
Espergærde IF
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Frem Hellebæk
Blovstrød IF (2)
Serie 4A - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Frem Hellebæk
Oversidder
M+32 1 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Frem Hellebæk (2)
Greve Fodbold
U17 Drenge 2 (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Frem Hellebæk
Slangerup & Omegn IF
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Frem Hellebæk
Holbæk B&I
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:30
Frem Hellebæk
FC Holte
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Frem Hellebæk
Fredensborg BI
Sjællandsserien Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Frem Hellebæk (1)
Fredensborg BI
U17 Drenge 2 (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Frem Hellebæk
Hareskov IF
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Frem Hellebæk
Lundtofte Boldklub
8:8 U19/U17 Drenge (05-06-07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Frem Hellebæk
Gurre IK
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Frem Hellebæk
Allerød Fodbold Klub
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Frem Hellebæk (1)
FC Holte
U17 Drenge 2 (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Frem Hellebæk
Farum BK
Serie 4A - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
Frem Hellebæk
Brødeskov IF
8:8 U19/U17 Drenge (05-06-07) Forår Pulje 1
|